Večerníček na DVD

Pohádky pro malé i velké je Večerníček. Každodenní záležitost, na kterou vaše děti nezapomínají.  Jejich denní dávka fantazie, odpočinku a radosti se totiž skrývá v několika kreslených postavičkách, které je svými příběhy, problémy a šťastnými konci zavedou přímo do postele a na kutě. Kdo by jim tedy nedopřál jejich radost v podobě pohádek? Rozšíření fantazie dětí je důležité. Podpoří to nejenom jejich představivost, fantazii, ale pomůže jim to pochopit i některé věci. A pokud se nemohou každý den pravidelně koukat na jejich oblíbeného Večerníčka s novinovou čepičkou, dopřejte jim alespoň DVD s pohádkami, které mají tak rádi.

Večerníček na DVD

I Večerníček na DVD je potěší a oni si budou moci každý den pustit svou oblíbenou pohádku. Prodírat se problémy animovaných a kreslených postaviček, co mají tak rádi. Který kluk by nechtěl pomáhat Bořkovým kamarádům při stavení a řešení strastí? Nebo, kdo by nerad viděl Krtečka s jeho slavnými kalhotkami v kompletní edici všech DVD?  Dokonce i Jája a Pája mohou vaše děti pobavit v tom největším stylu. Podívejte se na Spejbla a Hurvínka a jejich přátele, kteří neustále něco vyvádějí. Nezapomínejte na žádnou z pohádek Večerníčku.

Nejznámější pohádka pro všechny děti je na DVD lehkým řešením, jak sledovat pohádky, které má vaše dítě rádo. Pusťte jim jejich oblíbené postavičky a sledujte, jak se baví, roste a usíná v doprovodu známé melodie Večerníčku.

Objednejte si své DVD na http://www.filmnadvd.cz/vecernicky, kde najdete všechny pohádky z Večerníčku v kompletních edicích, sadách. Udělejte radost sobě i vašim dětem. Pořiďte jim jejich nezapomenutelné dětské kamarády, s kterými budou každou noc usínat.