Pro děti

Pohádky pro každé děti jsou výjimečným momentem, kdy odpočívají a zároveň se vzdělávají. Které dítě by nemělo rádo kreslené pohádky a postavičky, jež je rozesmějí a pobaví je zároveň? Dopřát svým malým ratolestem pohodu a klid u televize a příběhů, které mají tak rádi. Právě pohádky jsou důkazem toho, jak se jejich fantazie dokáže rozvíjet. Sami uvidíte, že se můžou bavit společně s postavičkami, jež je poučí a zároveň jim do života rozvinou jejich fantazii a inteligenci. Jaké by to bylo, kdyby nebyly pohádky a kreslené postavy? Jedno je jisté. Všechny děti pohádky milují a pro ně jsou tu kreslení kamarádi z klobouku, celý komplet disků s Krtečkem a jeho kamarády, Jája a Pája nebo nezapomenutelný Spejbl a Hurvínek.

Večerníček a jeho melodie připomíná i nám všem dospělým, jaké to bylo, když jsme byli my dětmi, které nemohly vynechat jejich každodenní radost v podobě pohádek před spaním. Symbolem každého usínání by měl být kluk s kloboukem a novinovou čepičkou, který vítá děti a svolává je svojí melodií k tradiční pohádkové záležitosti. Pohádkové postavy, jako jsou Tip a Tap, Maxipes Fík nebo Pejsek s Kočičkou, připomínají nejen dětské léta, ale také ukolébávají děti těsně před spaní. Dokážete si představit, že byste vašim dětem nepustili jejich oblíbený Večerníček s kreslenými postavami?

Pusťte dětem jejich pohádky a Večerníček na DVD v pohodlí domova a dopřejte jim jejich dětskou zábavu s kreslenými postavami. Vyberte si z velké řady DVD, které chcete mít doma na webové stránce http://filmnadvd.cz . Najdete mnoho dílů pohádek a Večerníčka, který budete moci pouštět vašim dětem před spaním.