Jiné pohádky

K dětství patří neodmyslitelně i pohádky, které děti vychovávají. Bez nich si to ani neumí malí představit, protože právě pohádky jim dávají to, co potřebují a příběhy, jež je uspávají každý den těsně před tím, než si vlezou do svého pelíšku a začnou snít. Nikdo si nedokáže představit usínání bez jejich oblíbených kreslených postav, které se usmívají na obrazovce a řeší nejrůznější záhady. Všechny děti mají svůj svět a pohádky jim pomáhají ho nejenom rozvíjet, ale zároveň mu dát jistý nádech tajemna a originality. Kdo by si představil usínání bez pohádek? Jiné pohádky jsou animované a kreslené a děti si s nimi mohou užívat pořádnou zábavu. Někdy se stane, že je propasou a pro to by se na ně mohly koukat na DVD v pohodlí domova, když to zrovna nestihnou v televizi. Jejich oblíbený Večerníček bude doma podle přání.

Nezapomenutelný Krteček se svými kalhotkami v plné edici 6×DVD nebo Krtek a raketa, při kterých budou moci děti zažívat plno dobrodružství a užívat si zábavu. Zároveň se mohou nechat uspat. Které dítě nemá rádo pohádky a kreslené postavy, jež je vedou do ráje fantazie, dobrodružství a zážitků, které děti nikde jinde neuvidí. Klasický Večerníček je neodmyslitelnou součástí každého dětského života. Zasmějte se s Kluky z plakátu, Bobem a Bobkem nebo Cvrčkem a štěňátkem. Každá z pohádky je pro děti jedinečná.

Objevte ráj pohádek, který si můžete pouštět každý den. Vyberte si několik pohádek z Večerníčka na webových stránkách http://filmnadvd.cz, kde najdete široký výběr za skvělé ceny. I jiné pohádky mohou děti uspávat a zabavit. Jejich volný čas mohou využívat i díváním se na pohádky a kreslené postavičky.