Nejlepší díly

 Už jenom při slově Večerníček se každému z nás vybaví neodmyslitelně postava, s kterou jsou spojeny příběhy kreslených postaviček, které zažívají nejrůznější strasti a radosti. Všechny děti rozzáří úsměvem, když spatří svůj oblíbený Večerníček, protože jim přináší jejich denní dávku pohádkových příběhů, fantaze a potěšení. Nejlepší díly okouzlujícího Večerníčku můžete najít i na DVD. Kompletní edice tak potěší každé dítě, ať už je darováno k narozeninám, svátku, pod stromeček nebo jen tak. Udělejte jim radost a pořiďte jim jejich vlastní pohádkovou řadu, kterou budou moci využívat, kdy se jim zachce. Teď už nebudou muset dělat dětské obličejíčky jenom proto, že zmeškali jejich oblíbené postavičky.

Seznam nejlepších a nejprodávanějích dílů

 

Každý díl z Večerníčku je jeden z nejlepších! Kdo by se nesmál a neusínal u neposedného Maxipsa Fíka, nezbedného Krtka a jeho rakety nebo Spejbla a Hurvínka? Komu by neudělaly radost pohádky s Krtečkem a jeho nezapomenutelná dobrodružství? Malí i velcí si můžou užívat ty skutečně nejlepší díly Večerníčku na DVD.  Už se nemusíte bát, že neuvidíte svůj každodenní Večerníček v televizi. Teď si ho můžete pustit i v klidu a v pohodlí svého domova společně s vašimi nejmenšími. Dívejte se na všechny zážitky, které můžete prožívat s Bobem a Bobkem, Bořkem stavitelem nebo Tipem a Tapem.  Nechte se také strhnout zpátky do svých dětských let a podívejte se na nejoblíbenější díly všech kreslených pohádek.

Objednejte vašim dětem ty nejkrásnější pohádky, které jim obohatí jejich dětství a pomůžou jim zvětšit jejich fantazii. Podívejte se na velkou nabídku těch nejlepších DVD s Večerníčkem a pohádkovými postavičkami pro holky a kluky. Zastavte se na http://www.filmnadvd.cz/vecernicek, kde si můžete vybrat ze všech pohádek Večerníčku již od 45Kč.